Услуги

Лікування зубів уві сні

Процедура загального наркозу дозволяє безболісно і швидко провести будь-які медичні маніпуляції. У наших клініках використовуються найефективніші і безпечні препарати. Лікарі-анестезіологи володіють високим рівнем професіоналізму і великим досвідом.

В процессе операции

Де виконати лікування зубів під наркозом в Києві?

Лікування зубів уві сні (під загальною анестезією) для дорослих і дітей можна виконати в стоматології "Діамант-Дент", яка розташована в десяти кілометрах від Києва в місті Ірпінь.

Навіщо потрібна послуга лікування зубів під наркозом або загальною анестезією в стоматології «Діамант-Дент»?

Велика частина людей відкладає візит до стоматолога через острах болю, яким можливе супроводження лікуванню. Мало хто може похвалитися тим, що здатні витримати дискомфорт і неприємні відчуття, що виникають в процесі лікування зубів. Альтернативою традиційному лікуванню зубів під місцевою анестезією є загальна анестезія (наркоз) або седація.

У наших клініках мережі «Діамант-Дент» пропонується лікування зубів під загальним наркозом на підставі ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на право проведення загальної анестезії. У клініці створені всі умови для комфортного і безпечного лікування пацієнтів з низьким больовим порогом або надмірно емоційних в умовах загальної анестезії (наркозу).

Що таке наркоз або загальна анестезія в стоматології «Діамант-Дент»?

Наркоз, або загальна анестезія в стоматології - це контрольований медикаментозний сон, в якому пацієнт не рухається, не відчуває болю і неспокою під час стоматологічних процедур, що дає можливість якісно виконати все заплановане лікування зубів за одне або два відвідування.

Для кого проводиться лікування зубів під наркозом в стоматології «Діамант-Дент»?

Послугою лікування зубів під наркозом в стоматології «Діамант-Дент» може скористатися будь-який бажаючий пацієнт, який має показання до загальної анестезії і не має протипоказань. Ми надаємо можливість лікування під наркозом для дорослих і дітей. Для цього у нас створені всі умови для комфортного і безпечного лікування.

Кому рекомендовано лікування зубів під наркозом?

Стоматологічне лікування під загальною анестезією рекомендовано:

  • Дітям і дорослим, які бояться будь-якого стоматологічного втручання, аж до тактильних відчуттів стоматологічних предметів;
  • Пацієнтам, які мають низький поріг больової чутливості;
  • Алергікам з реакцією на місцеві анестезуючі засоби;
  • Пацієнтам, яким необхідний великий обсяг стоматологічного втручання;
  • Пацієнтам, яким планується установка декількох імплантів
  • Клієнтам, які страждають соматичними захворюваннями (високий тиск, тахікардія, серцеві захворювання і т.д.);
  • Пацієнтам, у яких особливо виражений блювотний рефлекс або легко провокується нудота.
  • Пацієнтам із захворюванням центральної нервової системи, таким як аутизм, ДЦП
  • Пацієнтам, у яких з яких-небудь причин відзначається неефективність місцевої анестезії
  • Пацієнтам з гіпертонією і неконтрольованим страхом стоматологічного лікування

Які переваги лікування зубів під наркозом або загальною анестезією?

Основними плюсами використання загального наркозу при лікуванні зубів у порівнянні з місцевою анестезією є:

• повна відсутність болю

• відсутність емоційної напруги (пацієнт не чує звуку працюючої бормашини, не бачить стоматологічних інструментів, не відчуває запахів лікарських препаратів і т.д.);

• скорочення часу лікування (за один сеанс лікар має можливість видалити або вилікувати до десяти зубів);

• відсутність неприємних спогадів і асоціацій від стоматологічного лікування

• економія часу, тому що під наркозом можна вилікувати всі зуби за один раз

У яких умовах виконується проведення загальної анестезії (наркозу)?

Операційна клініки «Діамант-Дент» відповідає всім стандартам, регулярно проходить суворий санітарно-гігієнічний контроль і обладнана всім необхідним для забезпечення лікування зубів уві сні:

• сучасним анестезіологічним комплексом доставки медичних газів Drager Primus c функцією моніторингу капнограф, вимірювання концінтрації газів на вдиху і видиху пацієнта, і випарником препарату Севофлюран

• кардіомонітором Drager Infinity для інтранаркозного моніторингу ЕКГ, пульсоксиметр, сатурації, неінвазивного артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, частоти і глибини дихання, температури тіла

• багатофункціональним кріслом з електроприводом, пультом дистанційного керування і вбудованим акумулятором.

• безтіньовий лампою освітлення операційного поля

• системою кондиціонування і багаторазового обміну повітря операційної

За межі операційної згідно з вимогами стандартів МОЗ винесено кисневий концентратор високого тиску для апаратів ШВЛ та медичний безмасляний компресор. 

Який вид загальної анестезії (наркозу) виконується в стоматології «Діамант-Дент»?

При лікуванні зубів під наркозом в стоматології «Діамант-Дент» ми використовуємо низкопоточну газову анестезію (low flow anesthesia), яка є стандартом використання препарату Севофлюран з економічної та екологічної точок зору, що визнано фахівцями анестезіології в усьому світі.

Яким препаратом проводиться наркоз в стоматології «Діамант-Дент»?

При лікуванні зубів під загальною анестезією в стоматології «Діамант-Дент» ми використовуємо препарат Севоран (МНН: Севофлуран) виробництва компанії ABBOTT LABORATORIES Ltd, який є найкращим вибором для проведення інгаляційної моноанестезії при лікуванні зубів у дітей і підлітків в амбулаторній стоматологічній практиці.

Має ряд переваг: швидке засинання і пробудження, приємний запах, вступний наркоз супроводжується мінімальним збудженням та ознаками подразнення верхніх відділів дихальних шляхів і не викликає надлишкову секрецію в трахеобронхіальному дереві і стимуляцію ЦНС, виведення Севорана з організму відбувається швидко і без сліду, низька можливість прояву алергічних реакцій з мінімальною дією на внутрішньочерепний тиск.

Яка апаратура використовується для лікування зубів під наркозом?

Для лікування зубів під наркозом в стоматології «Діамант-Дент» ми використовуємо сучасний анестезіологічний комплекс Drager Primus® (Німеччина). Анестезіологічне обладнання Drager (Німеччина) - це найвищий стандарт анестезії і новий рівень ефективності та безпеки наркозу.

Завдяки високошвидкісному електронному поршневому вентилятору E-Vent® plus, система Primus® дає те, що потрібно - піковий потік, який можна порівняти з тим, який може забезпечуватися апаратами ШВЛ, застосовуваними в інтенсивній терапії. Повний набір різних режимів ШВЛ, включаючи режими з керуванням тиску і обсягу, підтримку тиском і вентиляцію з гарантованим обсягом і автоматично регульованим тиском забезпечує оптимальний вибір для будь-яких клінічних ситуацій.

Як відбувається лікування зубів під наркозом в клініці «Діамант-Дент»?

На початковому етапі вас запрошують на консультацію, в ході якої лікарем стоматологом з'ясовуються існуючі стоматологічні проблеми. Після планування програми лікування зубів і визначення показань до загальної анестезії пацієнт оглядається анестезіологом і отримує рекомендації по підготовці до наркозу. В день лікування пацієнт в зазначений час прибуває в клініку, повторно оглядається анестезіологом і проходить в операційну, де і виконується лікування зубів під загальною анестезією.

Після закінчення лікування зубів і пробудження пацієнт близько 1-2 години проводить в клініці під наглядом анестезіологічної бригади. Після чого в супроводі близьких чи друзів може покинути клініку. Рекомендується в день лікування під наркозом взяти вихідний і провести його вдома в спокійній обстановці. Через годину після наркозу пацієнтові можна пити негазовану воду, а їсти рідку їжу вже через дві години. Заборонено в день лікування після наркозу водити транспортні засоби і приймати алкоголь.

Яка потрібна підготовка перед лікуванням зубів під наркозом в стоматології «Діамант-Дент»?

Перед лікуванням під «загальним» наркозом в клініці «Діамант-Дент» пацієнт отримає інструкції з підготовки: здача необхідних аналізів, ЕКГ, консультація терапевта (педіатра).

У день стоматологічного лікування під наркозом за шість годин до призначеного сеансу строго заборонено приймати їжу і за чотири години - пити. На повний шлунок лікування під наркозом не проводиться.

Настійно рекомендується утриматися від алкоголю та куріння за кілька діб до проведення процедури. Напередодні ввечері пацієнт повинен обов'язково спорожнити кишечник.

Які особливості підготовки до наркозу дитини?

Не слід загострювати увагу дитини на майбутньому лікуванні, але в той же час не обманюйте малюка. Краще поясніть йому куди і навіщо Ви з ним йдете. Варто пояснити йому, що лікування молочних зубів під загальним наркозом - це не більше ніж нова гра, яка може бути навіть і захоплюючою і цікавою.

Обов'язковою умовою для проведення анестезії є виконання всіх рекомендацій отриманих на попередній консультації.

Яка тривалість лікування зубів під наркозом?

Тривалість наркозу визначається в залежності від необхідного обсягу лікування. В середньому у стоматолога в розпорядженні виявляється від одного до трьох годин. Протягом всієї операції за станом пацієнта веде спостереження лікар-анестезіолог.

Як забезпечується безпека лікування зубів під загальним наркозом?

Для того щоб уникнути можливих ризиків при лікуванні зубів під загальним наркозом:

• забезпечується захист дихальних шляхів методом постановки ларингеальної маски або інтубації трахеї від попадання слини, крапель крові, рідини, гною, частинок зуба, зубного пилу і застосовуваних матеріалів.

• проводиться постійний моніторинг артеріального тиску, електрокардіограми, частоти серцевих скорочень, сатурації (насичення крові киснем), пульсоксиметрія, частоти і глибини дихання, капнограф, моніторинг газової суміші з вимірюванням кількості кисню, севофлюрана і вуглекислоти

• проводиться постійний моніторинг роботи наркозної апаратури, моніторинг рівня севофлюрана в випарнику апарату

• лікування зубів у дітей під наркозом здійснюється тільки з коффердамом - це гумовий «плащик», який одягається на зуб і ізолює його від решти порожнини рота, що створює ідеальні умови для постановки пломби - виключає попадання мікробів і слини на поверхню зуба.

Як відбувається введення в медикаментозний сон у дітей?

Спочатку дитини, її батьків і / або супроводжуючих осіб запрошують в операційну, де малюкові в Вашій присутності пропонують подихати в лицьову маску, через яку подається суміш кисню і севофлюрана. Дитина починає засинати. Іноді у деяких пацієнтів може виникати короткочасне рухове збудження, що є нормальним, і відповідає перебігу стадій наркозу.

Після того, як Ваша дитина повністю заснула, Вас попросять залишити операційну. Ви повинні поставитися до цього з належним розумінням, оскільки присутність батьків сковує роботу лікарської бригади.

Які відмінності вводу в наркоз у дорослих і дітей?

Процедура введення в штучний сон для дітей і дорослих має відмінності. Дорослим пацієнтам робиться внутрішньовенний укол, після чого пацієнт плавно і м'яко засинає. Дітям же пропонується подихати через маску сумішшю газів, що складається з Севорана і кисню. В цьому випадку відбувається засипання протягом 30-60 секунд, і тільки після цього виконується катетеризація вени і постановка крапельниці.

Навіщо проводиться катетеризація вени і постановка крапельниці при наркозі?

Катетеризація вени і постановка крапельниці при наркозі виконується для введення деяких ліків, проведення інфузійної терапії з метою компенсації втрат дотримання безводного і режиму голодування з метою підготовки до наркозу, а також для можливості екстреного реагування при необхідності корекції стану.

Як відбувається підтримка анестезії?

Після засипання проводять катетеризацію периферичної вени, підключають крапельницю і приступають до переливання глюкозо-сольових розчинів.

Після досягнення бажаного рівня загальної анестезії в проекцію входу в гортань з метою захисту дихальних шляхів анестезіолог встановлює стерильну одноразову гіпоаллергенную ларингеальну маску з герметизуючої манжеткою, або виконує інтубацію трахеї ендотрахеальною трубкою, через яку Ваш малюк буде самостійно дихати сумішшю кисню, повітря і севофлюрана протягом усього наркозу.

Далі лікарі приступають до лікування зубів. На додаток до загального знеболювання, перед найбільш травматичними моментами оперативного втручання стоматологи проводять інфільтраційну і / або провідникову анестезію.

В операційній проводиться ретельний контроль за основними життєво-важливими функціями організму: параметрами серцево-судинної системи (ЕКГ, частота серцевих скорочень, артеріальний тиск), легеневої вентиляцією (хвилинна вентиляція легенів, концентрація вуглекислоти в дихальному контурі), кисневим статусом (насичення гемоглобіну киснем) , і глибиною анестезії (альвеолярна концентрація севорана). При недотриманні заданих параметрів спрацьовує блок тривожної сигналізації, і анестезіолог негайно робить необхідні дії.

Після закінчення операції вводять ненаркотичні засоби для післяопераційного знеболювання, подачу севорана припиняють, ларингеальну маску або інтубаційну трубку витягують, і приступають до пробудження дитини. Вас знову запрошують в операційну, і остаточне пробудження відбувається у Вашій присутності.

На етапі виходу з наркозу в окремих випадках може спостерігатися нетривала (5-10 хв) фаза збудження (мимовільні скрикування, плач, посмикування скелетної мускулатури). Подібний стан не є відмінною рисою севорана, оскільки зустрічається і після призначення інших засобів для наркозу (ізофлюран, пропофол і ін). Це ніяк не пов'язано з больовим синдромом (пам'ятаєте, що Ваш малюк добре знеболений), а обумовлено тим, що в напівсонному стані у дитини відзначається запаморочення і певна дискоординація рухів. Крім того, він прокидається в незнайомій обстановці і ще не цілком розуміє, що з ним відбувається.

Як виконується захист дихальних шляхів під час загальної анестезії?

Будь-наркоз проводиться з обов'язковим забезпеченням безпеки дихальних шляхів від попадання слини, крапель крові, рідини, гною, частинок зуба, зубного пилу і застосовуваних матеріалів. Це є перевагою перед виконанням лікування в умовах глибокої седації, при якій немає умов для інтубації або постановки ларингеальной маски, тобто двох видів забезпечення захисту дихальних шляхів під час загальної анестезії.

Інтубація і установка ларингеальної маски забезпечує герметичність дихальної системи і дозволяє точно визначати вміст кисню, вуглекислого газу і наркозного препарату, що вдихається і видихається пацієнтом. Точний контроль вмісту газів у суміші дозволяє точно дозувати наркозний препарат і підтримувати рівень кисню на необхідному для пацієнта рівні. Завдяки цьому наркоз не буде занадто глибоким або дуже поверхневим: передозування наркозних препаратів і гіпоксія (кисневе голодування) повністю виключається.

Багатьох батьків лякає факт інтубації під час наркозу і пов'язано це з деякими міфами і страхами про інтубацію. Наприклад, існує думка, що інтубація є причиною розвитку запальних захворювань дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія). Насправді, інтубація оберігає від подібних ускладнень. А ось проведення процедури без інтубації або ларингеальної маски, може привести до аспірації слини або інфікованих дрібних частинок зуба в легені.

Як відбувається пробудження після наркозу?

Пробудження після наркозу дитини відбувається дуже комфортно через стан фізіологічного сну з мамою або татом, що поруч. Коли малюк прокидається його переводять в комфортну палату для відпочинку. Є діти, які можуть покапризничати, але вже через дві години дитина живе звичним для нього життям.

Клініку батьки залишають тоді, коли будуть впевнені в хорошому самопочутті дитини. Як правило, це відбувається після перегляду двох серій улюблених мультфільмів. Протягом дня адміністратор і лікарі будуть контролювати стан дитини по телефону. Вдома малюк може вести звичний спосіб життя.

В день проведення загальної анестезії рекомендується утриматися від спортивних тренувань.

Які наслідки після лікування зубів під наркозом?

Більшість малюків залишає клініку в хорошому самопочутті і настрої. Лише тільки в 2% випадків ми спостерігаємо синдром післяопераційної нудоти і блювоти.

Для контролю самопочуття дитини після лікування в нашій клініці працює служба супроводу, співробітники якої будуть зв'язуватися з вами протягом дня, після того як ви покинете клініку. А в разі необхідності вас з'єднають з лікарями, які зможуть дати додаткові рекомендації.

Які протипоказання до лікування зубів під наркозом стоматології «Діамант-Дент»?

При плановому лікуванні зубів наркоз не можна проводити пацієнтам, у яких мають місце бути:

• гострі та хронічні респіраторні захворювання в стадії загострення, а також інші захворювання, які супроводжуються порушенням носового дихання. З моменту одужання повинно пройти не менше 2 тижнів.

• вагітність

• недавня вакцинація

• алергія на препарати для наркозу

• гормонозалежні захворювання, важкі захворювання ендокринної системи

• порушення серцевого ритму незалежно від причини

• пороки серця і серцева недостатність

• перенесений менш ніж півроку тому інфаркт міокарда та інсульт

• функціональні патології печінки і нирок

• бронхіальна астма в стадії загострення

• недавно перенесене інфекційне захворювання у важкій формі

• гостре алкогольне або наркотичне сп'яніння

• анемія (рівень гемоглобіну в крові нижче 100 г / л);

• тромбоцитопенія (рівень тромбоцитів нижче 120 т / мкл);

• часті напади епілепсії;

• пухлини і злоякісні захворювання крові;

• проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, що заважають широко відкривати рот.

• «Повний шлунок». Пацієнт не повинен їсти мінімум за 6 годин до наркозу, а пити - за 4 години.

Крім загальних протипоказань до проведення наркозу, слід розуміти, що будь-який препарат, який використовується для його проведення, також має свої показання та протипоказання.

Які можуть бути ускладнення при лікуванні зубів під загальною анестезією препаратом севофлюран?

Єдине і дуже рідкісне специфічне ускладнення, яке може виникнути під час наркозу севофлюраном - злоякісна гіпертермія.

Це вкрай рідкісне генетичне захворювання, яке зустрічається приблизно у 1 з 80 000 чоловік (за даними ВООЗ на 2015 рік, у всьому світі проведено більше 700 000 000 загальних анестезій із застосуванням препарату «Севоран»).

Чи можливе проведення наркозу для лікування зубів при вагітності?

Щоб не завдати шкоди здоров'ю майбутньої мами і малюка, забороняється використовувати загальний наркоз при лікуванні зубів у вагітних. Лікування зубів при вагітності проводитися тільки під місцевою анестезією.

Тому дуже важливо при плануванні вагітності відвідати стоматолога і привести в порядок ротову порожнину, щоб уникнути ускладнень і гострого зубного болю в період виношування дитини.

Яка вартість лікування під наркозом в стоматології «Діамант-Дент»?

Ціни на лікування зубів під наркозом можуть варіюватися в залежності від якості використовуваних засобів, тривалості та клініки. У мережі клінік «Діамант-Дент» вартість лікування зубів під наркозом є найбільш привабливою, так як ми постаралися підготувати пропозицію з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Точну вартість стоматологічного лікування під наркозом Ви можете дізнатися у адміністраторів клініки, зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «контакти» сайту.