Услуги

Лікування зубів під мікроскопом

Сучасна стоматологія не стоїть на місці і наш медичний центр "Діамант Дент" також йде в ногу з часом і використовує найбільш інноваційні технології для досягнення найкращих результатів. Кожен день ми піклуємося про наших пацієнтів, намагаємося поліпшити якість стоматологічної допомоги та вивести її на новий рівень. У зв'язку з цим представляємо Вам новинку - мікроскоп!

Лікування під мікроскопом - це величезний крок розвитку стоматології, який на сьогоднішній день став просто необхідністю. Стоматологічний мікроскоп став невід'ємним помічником лікаря у виявленні, усуненні і потім проведенні контролю якості лікування зубів і пародонта. Завдяки йому вдалося домогтися видимості робочого поля в найвищій якості, що в свою чергу дозволяє лікарю виявити захворювання зубів на ранніх стадіях, поставити правильний діагноз і істотно продовжити життя зубам, які ще зовсім недавно призначалися на видалення.

Для чого потрібен мікроскоп?

  • Стоматологічний мікроскоп дозволяє лікарю вивчити систему кореневих каналів зуба, виявити додаткові та раніше невидимі з них, витягти чужорідні тіла і якісно обробити і запломбувати навіть самі важкопрохідні канали.
  • За допомогою сильного збільшення лікар може виявляти карієс зуба на самих ранніх етапах, виявляти запалення ясен і мікротріщини в зубах.
  • Мікроскоп допомагає зробити будь-яку хірургічну операцію менш травматичною і більш точною, а результат більш естетичним.
  • Також мікроскоп широко використовують в ортопедичній стоматології для виготовлення високоестетичних конструкцій (рефрактори, вініри, кераміка)

Нам важливий комфорт наших пацієнтів, тому у нас лікування під мікроскопом проводиться в максимально зручних умовах, із забезпеченням повної безпеки та за прийнятними цінами.