Услуги

Цифрова зуботехнічна лабораторія

Запрошуємо до співпраці стоматологічні клініки і центри

Умови ціноутворення - індивідуальні і залежать від обсягів і термінів роботи.

У нас працює своя зуботехнічна лабораторія і ми надаємо всі види робіт на виготовлення коронок, протезів, зліпків та інших виробів, які використовуються в стоматологічній практиці. Якість матеріалів і наших робіт - найвища, а ціни - прийнятні.

Роботи в нашій зуботехнічній лабораторії виконуються в артікуляторах Stratos 100 і artexAmannGirbach. У лабораторії активно використовується оптика дуже високої якості (мікроскоп Mantis);

Для виготовлення безметалевих конструкцій використовується:

  • кераміка Ivoclar IPC E.MAX,
  • металокераміка Ivoclard.SIGN,
  • металеві каркаси під нанесення кераміки отримуємо шляхом SLM (селективне лазерне спікання), що на 100% гарантує чистоту металу.

Всі роботи моделюються у віртуальній програмі EXOCAD, яка дозволяє здійснювати просте, економічне за часом і передбачуване віртуальне планування високоестетичних реставрацій.

У лабораторії також є апарат для інжекції нейлонових протезів, знімні протези виготовляються з матеріалів фірми Vertex і японських зубів Yamahachi (за індивідуальним замовленням можна вибрати будь-якого виробника зубів)

Також ми маємо великий досвід роботи з виготовлення конструкцій на імплантатах різних систем, а також працюємо з матеріалом BIO HPP, облицьованим композитом BREDENT Visiolign.

Віртуальна програма моделювання Exocad в комплекті c лабораторним сканером Medit дозволяє техніку максимально точно і дуже естетично (в програмі існує величезний вибір форм зубів) виготовити виріб.

 

Цифрова зуботехнічна лабораторія повного циклу має сучасне обладнання і працює за новітніми технологіями. У нас в арсеналі фрезерний верстат, який може різати всі види матеріалів, представлених на стоматологічному ринку, а також все необхідне для роботи за цифровим протоколом, а саме: сканер, програма віртуального моделювання Exocad і принтер.

 

Ми працюємо з прогресивними і сучасними матеріалами найкращих світових брендів, таких як Ivoclar, Next Dent, Bredent.

З ними можемо виконати будь-яке побажання найвибагливіших пацієнтів. Техніки лабораторії мають великий досвід, та періодично оновлюють свої знання на різноманітних конференціях та курсах, ми слідкуємо за всіма новинками і впроваджуємо в нашу практику.

Поєднання цифрових технологій, сучасних матеріалів та досвіду техніків сьогодні дозволяє створювати ідеальні естетичні та природні посмішки!