Услуги

Пломба фотополімерна

  • Що таке пломба?

Пломба - це матеріал за допомогою якого заповнюється порожнина або інші дефекти поверхні зубів. Пломба дозволяє відновити анатомічну цілісність зуба, його нормальне функціонування, а також запобігти потраплянню мікроорганізмів в утворену порожнину, що в свою чергу може призвести до розвитку карієсу. 

  • З чого складається пломба?

Найпоширенішим матеріалом для пломб є фотополімерний композит. Він являє собою багатокомпонентну систему, що складається з органічної матриці, неорганічного наповнювача і зв'язувальної речовини. Для затвердіння такого матеріалу є необхідним вплив світла з певними параметрами. До моменту світлового впливу матеріал залишається м'яким що дозволяє лікарю ретельно змоделювати пломбу по формі дефекту, що усувається. 

  • Як тримається пломба в зубі?

Пломба тримається в зубі завдяки сучасним протоколам адгезивних систем, а також кваліфікованій підготовці зуба до пломбування.

  • Що потрібно для встановлення фотополімерної пломби?
  1. правильно сформована порожнина з урахуванням розташування, глибини, та типу зуба.
  2. надійна ізоляція дефекту від потрапляння слини.
  3. якісно підібраний відтінок та відновлення всіх анатомічних структур зуба.
  4. шліфування та полірування для максимального природного вигляду пломби на зубі.
  • На скільки помітно пломбу в зубі?

Широкий вибір можливих відтінків дозволяє стоматологу якісно реставрувати зуб, що навіть професіонал не одразу зможе визначити місце розташування пломби.

  • Який термін служби фотополімерної пломби?

Термін служби фотополімерної пломби напряму залежить від різних чинників: бруксизм (скрегіт) зубами, погані звички щось гризти, дефекти прикусу. Та найголовніша умова тривалої експлуатації пломби - правильна гігієна ротової порожнини.

 

На фото виконано лікування карієсу центральних різців, повністю відновлена ​​форма і рельєф передніх зубів за допомогою фотополімерного матеріалу Filtek. Естетика дуже важлива при відновленні фронтальних зубів, тому обов'язково проводиться реставрація, яка повинна бути непомітна для оточуючих.