Услуги

Лікування кореневих каналів

У нашій клініці ми працюємо за найсучаснішими протоколами з використанням техніки тривимірної обтурації кореневих каналів гарячою гуттаперчею, яка герметично закриває кореневий канал. Після цього зуб відновлюється пломбою або коронкою.

Лікування каналів зубів або як в народі називають «видалення нервів», проводиться в разі, коли інфекція з карієсу дісталася до пульпи (нерву) зуба. Ця процедура необхідна для збереження самого зуба і запобігання попаданню інфекції глибше - в кістку щелепи.

Таке лікування проводиться під місцевою анестезією з використанням спеціальних інструментів і розчинів. Закінченням лікування каналів є їх пломбування матеріалами, які не будуть змінюватися з часом і не дадуть можливості розвиватися інфекції в кореневих каналах.

Повторне лікування кореневих каналів або лікування запалення (кісти) в щелепи проводиться в разі, коли інфекція з зуба потрапила в кістку щелепи. В такому випадку пацієнт відчуває біль при накусиваніі на зуб або з'являється припухлість на яснах в області цього зуба. Подібне лікування полягає в тому, щоб дістати весь матеріал з кореневих каналів (якщо він там є), максимально якісно обробити канали спеціальними інструментами і антисептичними розчинами і препаратами, після чого герметично запломбувати кореневі канали.

У нашій клініці для цього використовується хірургічний мікроскоп, який дозволяє лікарю бачити зуб в збільшенні до 40 разів, завдяки чому значно поліпшується якість лікування. Через пів року після проведення такого лікування проводиться контрольне рентгенологічне дослідження і можна судити про успішність лікування.

Іноді інфекція в кореневих каналах дуже агресивна і запалення кістки не зменшується, в таких випадках проводиться хірургічне лікування, а саме резекція верхівки кореня. Ця операція проводиться під місцевою анестезією і відноситься до малоінвазивних операцій з максимально позитивними результатами.