Услуги

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія включає в себе заходи з лікування системи кореневих каналів і відновлення втраченої форми зуба за допомогою внутрішньоканальних штифтів і правильно підібраного матеріалу. Вчасно виявлена ​​проблема зменшить ризик втратити зуб.

Сучасні методи лікування, апаратура і цифрова рентгенівська діагностика допомагають нашим лікарям на найскладніших етапах лікування системи кореневих каналів. А великий вибір сучасних фотополімерних матеріалів дозволяє виправити будь-який дефект і невідповідність стандартам красивої голлівудської посмішки.

Ендодонтія

Зуб - це досить складний окремий орган, який має свою власну нервову і кровоносну систему, розташовану в кореневих каналах, дані області називаються пульпою зуба. Коли в цю порожнину потрапляє інфекція, виникає запалення пульпи - пульпіт. Подібне запалення супроводжується сильними болями, оскільки нервова система некротизируется, або, інакше кажучи, вмирає. Іноді подібний процес проходить абсолютно безсимптомно, і інфекція поширюється в кісткову тканину навколо кореня зуба. Це називається періодонтитом, і є патологічним процесом, який згодом дає про себе знати гострою симптоматикою.

Пульпу зуба, тобто зубний нерв, необхідно видалити, якщо інфекція потрапляє в зубний канал, це і є ендодонтичним лікуванням. Завдання цього лікування просте - знищити всю інфекцію, яка знаходиться в кореневих каналах зуба. Для цього існують спеціальні засоби та обладнання, наприклад, різні антисептичні препарати, ультразвукова обробка каналів. Це лікування відбувається локально, і застосування цих засобів використовується безпосередньо в каналах зуба. Потрібно розуміти, що при неповному видаленню пульпи або при неякісній антисептичній обробці, виникає періодонтит, тобто ускладнення викликані інфекцією. Остання, поширюючись в кісткову тканини, руйнує кістку навколо зуба і утворює кисті-гранульоми.

Видалення інфекції і ретельна обробка всіх кореневих каналів, це ще не закінчене лікування, після цього необхідно канали запломбувати, інакше їх заповнять мікроби, і лікування необхідно буде повторити. Для цього існує багато способів і різних матеріалів, тож завдання запломбувати канал щільно і на всю його довжину. А якщо канал не один, а кілька, потрібно запломбувати кожен.
Рентген-контроль здійснюється протягом всього лікування, тому не дивуйтеся, якщо лікар зробить кілька знімків.