Услуги

Вініри, люмініри

Стоматологічні вініри - це індивідуально виготовлені ультратонкі покриття, які фіксуються до передньої поверхні зубів, щоб поліпшити зовнішній вигляд неправильно розташованих, стертих, сколених, змінених в кольорі зубів. Вініри являють собою естетичний метод лікування в стоматології, який створює яскраві, білі посмішки з красивими рівними зубами. Вініри виготовляються з кераміки або композитних матеріалів. Керамічні вініри мають більш природний вигляд, оскільки краще імітують світловідбиваючі властивості природних зубів і відомі своєю здатністю протистояти утворенню плям.

Які проблеми з зубами можуть вирішити вініри:

Стоматологічні вініри можуть вирішити більшість проблем, таких як стирання емалі, генетичні аномалії зубів, нерівна поверхня. Згодом захисний шар під назвою емаль, яка покриває наші зуби, зношується, стає тоншим, змінює колір. Часто це результат впливу генетичних факторів, але також таке явище може бути пов'язане з дієтою, їжею, напоями, які забарвлюють наші зуби. Природний знос зубів відбувається з віком і призводить до погіршення зовнішнього вигляду. Наші зуби стають більш схильними до відколів і тріщин, а вініри можуть бути рекомендовані для усунення цих явищ.

Крім того, вініри, як відомо, забезпечують відновлення в наступних випадках:

  • Зуби неправильної форми;
  • Тріщини;
  • Діастеми між передніми зубами;
  • Зміна зубів в кольорі.

Крім того, що вініри використовують в естетичній стоматології, вони також можуть служити функціональним призначенням, захищаючи поверхню пошкодженого зуба. Часто за допомогою вінірів можна уникнути необхідності в більш інвазивної підготовці зуба, яка використовується для установки коронки. Завдяки тонкості вініри практично не вимагають зміни форми зубів.

Процес виготовлення і установки вінірів

Стоматологічна процедура виготовлення та встановлення вінірів зазвичай займає три візити до стоматолога - перший для початкової консультації і два інших, щоб виготовити і встановити вініри на один або кілька зубів одночасно.

Початкова консультація: перша консультація Вашого стоматолога призначена для обговорення результатів, які Ви б хотіли досягти. Ваш стоматолог також виконає повну перевірку і оцінку ваших зубів, щоб переконатися в тому, що вініри підходять Вам. Далі стоматолог обговорить з Вами те, що процедура буде включати в себе і деякі її обмеження. Можливо, знадобиться зробити рентгенологічний знімок зубів.

Препарування: під час наступного візиту до стоматолога, він зніме близько 0,5 мм емалі з поверхні зуба, товщина якої буде заповнена вініром. Можливе використання місцевих анестетиків для знеболювання зубів. Після стоматолог зніме відбиток ваших зубів для відправки в зуботехнічну лабораторію, який буде використаний для виготовлення вінірів. Цей процес зазвичай займає від 1 до 2 тижнів.

Примірка: під час вашого третього і останнього відвідування лікар приміряє вінір на зуб, щоб вивчити його форму і колір, перш ніж прикріпити назавжди. Для досягнення правильної посадки, лікар неодноразово може коригувати вінір при необхідності. Перед прикріпленням вініра до зуба необхідно його очистити, відшліфувати всі шорсткості, щоб забезпечити міцне прикріплення. Для прикріплення вініра використовується спеціальна лампа, світло якої змушує цемент тверднути. Далі всі надлишки цементу видаляються, оцінюється прикус і в разі потреби вносяться остаточні коригування вінірів. Вам, імовірно, буде запропоновано прийти ще раз для повторного огляду, щоб перевірити, як ясна реагують на вінір або вініри.

НАШІ РОБОТИ

Пацієнтка М. звернулася в клініку зі скаргами на естетичний дефект в області передніх зубів. Множинні композитні реставрації не дозволяли нам якісно провести корекцію форми і кольору зубів. Так само як супутній фактор - було погане крайове прилягання старих реставрацій, що призводило до постійної кровоточивості ясен.

Було прийнято рішення замінити старі реставрації на верхній щелепі на керамічні вініри, тому що пацієнт відмовилася від ортодонтичного лікування. Даною маніпуляцією ми виправили як форму і колір передньої групи зубів, так і їх аномалії положення.

Керамічні вініри були обрані в зв'язку з тривалим терміном експлуатації без зміни кольору реставрації. Було виготовлено 6 керамічних вінірів на верхню щелепу, а також проведена мінімальна корекція ясенного краю для досягнення кращого естетичного ефекту і спрощення гігієни в області передньої групи зубів.

 

 

Пацієнтка С. звернулася в клініку зі скаргами на естетичний дефект в області передніх зубів. Множинні композитні реставрації не дозволяли нам якісно провести корекцію форми і кольору зубів. Так само як супутній фактор - було погане крайове прилягання старих реставрацій, що призводило до постійної кровоточивості ясен.

Було прийнято рішення замінити старі реставрації на верхній щелепі на керамічні вініри. На нижній щелепі пацієнт відмовилася від ортодонтичного лікування і так само було прийнято рішення виправити становище і колір зубів за допомогою керамічних вінірів.

Керамічні вініри були обрані в зв'язку з тривалим терміном експлуатації без зміни кольору реставрації. Було виготовлено 10 керамічних вінірів на верхню щелепу і 10 керамічних вінірів на нижню щелепу.

 

 

 

Пацієнт А. звернувся в клініку зі скаргами на естетичний дефект в області передніх зубів, болі в області суглоба нижньої щелепи при вживанні їжі, а також з бруксизмом. Так само як супутній фактор був поганий стан тканин пародонта, що призводило до постійної кровоточивості ясен, неприємного запаху з рота і сильному естетичному дефекту.

Було прийнято рішення замінити всі реставрації в порожнині рота з урахуванням нового положення нижньої щелепи, так само замінити старі коронки на імплантатах і підвищити висоту прикусу, в новому положенні нижньої щелепи.

Було виготовлено 28 реставрацій, які включали в себе цирконієві коронки, керамічні вініри, керамічні накладки, з урахуванням захворювань тканин пародонта (хронічний пародонтит) і анатомічних особливостей будови і змін в скронево-нижньощелепному суглобі.

Лікування зайняло 6 місяців. Під час лікування використовувалися тимчасові коронки для стабілізації суглоба, цифрові інструменти для діагностики захворювання скронево-нижньощелепного суглоба.