Услуги

Парадонтологія

Пародонтит

Пародонтит - це досить серйозне захворювання, яке характеризується як запально-деструктивне захворювання пародонту. Дана недуга утворює ясенні і кісткові кишені, які можуть привести до втрати зубів. Пародонтит може протікати з утворенням зубодесневих кишень різної глибини. Більш того, можуть спостерігатися грануляції. Виражається пародонтит по-різному (в залежності від стадії) але початковим стадіям зазвичай характерні кровоточивість ясен і рухливість зубів.

Розрізняють три ступеня пародонтиту, в залежності від стадії:

1-ша ступінь - глибина кишень до 3,5 мм. Резорбція кісткової тканини до 1/3 довжини кореня.

2-й ступінь - глибина кишень до 5 мм. Резорбція кісткової тканини більш 1/3 довжини кореня.

3-й ступінь - глибина кишень більше 5 мм. Резорбція кісткової тканини більш 1/3 до 1/2 довжини кореня.

Причини виникнення пародонтиту

Причин виникнення пародонтиту може бути багато, але до основних факторів, що впливають на його виникнення, відносять:

  • Спадковість
  • Погана гігієна порожнини рота
  • Неправильний прикус
  • Порушення форми зубів
  • Погано підібрані і не підходящі ортопедичні конструкції
  • Неправильно поставлені пломби

Лікування пародонтиту

Методику лікування пародонтиту визначає лікар-стоматолог після детального аналізу конкретної ситуації. Комплексне лікування призначається вже в важких випадках, яке включає в себе: консервативне, фізіотерапевтичне, хірургічне та ортопедичне лікування. Потрібно розуміти, що навіть хірургічне втручання не є гарантією успіху в лікуванні пародонтиту. Саме тому профілактика захворювання і заходи, які гальмують його розвиток дуже важливі.
Технології не стоять на місці і сучасне обладнання з методиками можуть усунути захворювання і його наслідки, але запущені випадки пародонтиту швидше за все призведуть до втрати зубів. І неминуче постане питання про протезування та імплантації зубів. Тому не відкладайте візит до пародонтолога, подбайте про своє здоров'я вже сьогодні!