Услуги

Чистка зубів

Для профілактики захворювань зубів та тканин пародонту обов'язковою умовою є регулярна профілактична чистка у стоматолога.            

Існує 4 види чисток :

  • Повітряно-абразивна обробка зубів системою Air flow - проводиться при наявності пігментованого нальоту (від кави, міцного чаю, куріння) В нашій клініці проводиться зняття м'яких зубних відкладень, поліровка поверхні зуба спеціальними найсучаснішими порошками (гліцин, еритритол для апарату EMS Prophymaster; бікарбонат кальцію для апарату Kavo Prophyflex).

        Приклад повітряно-абразивної обробки зубів:

                        

  • Ультразвукова чистка показана при наявності твердих зубних відкладень (зубного каменю). Приклад ультразвукової чистки (на фото чітко видно наявність зубного каменю, який можливо зняти лише за допомогою ультразвуку чи спеціальних ручних інструментів):

                                          

  • Комбінована чистка, що включає в собі ультразвукову чистку та повітряно-абразивну обробку зубів
  • Пародонтологічна чистка (так званий скейлінг, глибока під'ясенева чистка) - проводиться у пацієнтів з захворюванням тканин пародонту, виконується ручними інструментами (кюретами).

Рекомендовано проводити профілактичну чистку раз в 5-6 місяців, пацієнтам з брекетами раз в 3 місяці, проте ці сроки можуть варіювати у різних пацієнтів, все залежить від гігієни вдома. Іноді необхідно проводити чистку 1 раз в місяць (це особливо стосується пацієнтів з брекетами, де гігієна ускладнюється).

Чистка ніяк не шкодить емалі зубів. Повітряно-абразивну обробку можна навіть робити дітям для молочних зубів. Яка саме Вам необхідна чистка може визначити лише лікар на огляді.