Услуги

Незнімне протезування

Безметалова керамікаЦиркониевые коронки

Безметалова кераміка - новітнє досягнення в стоматології, дозволяє виготовляти легкі, надійні та естетичні протези (коронки). Зовні така коронка, виготовлена ​​в зуботехнічній лабораторії з урахуванням індивідуальних особливостей природних зубів пацієнта, навіть для фахівця не відрізняється від живого зуба.

Безметалова кераміка абсолютно нешкідлива для організму. Керамічні коронки виготовляються строго відповідно до анатомічної форми і кольору зубів пацієнта.

На період виготовлення постійних конструкцій пацієнтові можуть поставити тимчасову коронку (тимчасовий протез), який приховає дефект, і пацієнт не буде відчувати труднощів у спілкуванні.

Металокерамічне протезування зубів

Металлокерамические коронки

Металокераміка на сьогоднішній день вважається одним з найбільш популярних видів незнімного протезування. Саме цей матеріал дозволяє виготовити зубному техніку модель зуба, що повторює всі анатомічні найдрібніші деталі природних зубів.
Протезування зубів металокерамікою - це і висока надійність конструкції, і бездоганний зовнішній вигляд.

Спочатку виготовляється металевий каркас, на який пошарово наноситься керамічна маса, а потім проводиться її випалення. При виготовленні металокерамічних конструкцій технік робить спеціальну розбірну модель, на якій створює всі найдрібніші анатомічні деталі майбутніх зубів - горбки, фісури.