Услуги

Атравматична імплантація Bicon

У нашому Медичному Центрі "Діамант Дент" представлена система дентальних імплантів Bicon, яка є однією з лідируючих в імплантології та не має аналогів у всьому світі.

Існує вона з 1985 року і за цей час інженери і клініцисти Bicon втілили і продовжують втілювати в життя багато інноваційних рішень в імплантології.

З 1985 року вона з успіхом застосовується в Сполучених Штатах, завдяки широкому вибору складових, надаючи можливість індивідуального підходу до лікування пацієнта, з урахуванням анатомічних особливостей щелеп і при цьому гарантуючи чудову естетику.

Система ультракоротких імплантатів Bicon, є абсолютно унікальною в своєму роді. Її використання при лікуванні пацієнтів дозволяє уникнути проведення високотравматичних кістковопластичних операцій, таких як:

  • sinus-lift (синус-ліфтинг - підняття дна гайморової пазухи, для створення необхідного обсягу кістки),
  • аутотрансплантація - це пересадка своєї власної кістки в зону передбачуваної імплантації.

Концепція мінімального травматизму імплантації дозволяє:

  • істотно полегшити післяопераційний період,
  • скоротити терміни лікування,
  • зробити дентальну імплантацію більш прогнозованою і стабільною.

Надійність таких імплантатів підтверджується 35-річним досвідом використання системи і тривалими спостереженнями за результатами, що безумовно викликає довіру у лікарів і пацієнтів. Такою тривалою історією системи, як у BICON, можуть пишатися лише деякі імплантати серед величезної кількості наданих на ринку соматології.

Що примітно, система розроблена біоінженерами NASA спільно з провідними хірургами світу в галузі дентальної імплантації. Дизайн імплантату Bicon є настільки ідеальним, що не змінювався за всю свою історію. Навпаки, всі сучасні дослідження і розробки інших систем поступово їх наближають по дизайну до системи ультракоротких імплантатів.

Єдине у своєму роді бактеріально-герметичне конусное з'єднання імплантату з абатментом дає можливість позиціонувати абатмент на 360 °, надаючи клініцисту широкий спектр можливостей при протезуванні, що не завжди можливо при роботі з іншими системами.

 

Хирургический набор Bicon 

 Хирургический набор Bicon- 2