Услуги

КТ (Комп'ютерный томограф)

Процесс снимка КТ

У сучасній стоматології попит на послуги з імплантації неухильно зростає і створює необхідність в більш просунутих рентгенівських системах візуалізації.

Комп'ютерний томограф Planmeca ProMax ® 3D Classic призначений для отримання повної інформації про анатомію пацієнта в найдрібніших подробицях. Цей «розумний» і багатофункціональний рентгенівський апарат забезпечить цифрові панорамні, цефалометричні і 3D зображення, а також 3D-фотографії.

Компьютерный томограф Planmeca ProMax

Planmeca ProMax 3D відповідає безлічі діагностичних вимог

 • ендодонтії,
 • пародонтології,
 • ортодонтії,
 • імплантології,
 • стоматологічній та щелепно-лицевій хірургії,
 • ЛОР досліджень: візуалізація синуса, вимірювання повітряних шляхів,
 • аналізу скронево-нижньощелепного суглоба.

Новаторство Planmeca - протокол зйомки з Ультра Низькою Дозою ™. Зйомка проводиться в унікальному режимі протоколу Planmeca Ультра Низької Дози ™, що дозволяє отримання КЛКТ з ще більш низьким променевим навантаженням на пацієнта, ніж при стандартній 2D панорамній зйомці. Цей новаторський протокол томографії заснований на інтелектуальних 3D алгоритмах, розроблених Planmeca, і дозволяє отримувати дані анатомії пацієнта з хорошою деталізацією при дуже низькій дозі опромінення.

Наш КТ Planmeca ProMax® 3D відомий у всьому світі завдяки неймовірній простоті використання і винятковому комфорту пацієнта. Розслабленість пацієнта забезпечить оптимальний процес зйомки і кращу якість зображення.

Снимок ТРГ

Щоб задовольняти потреби сучасної хірургічної стоматології та створювати високоякісні зображення в тривимірному форматі з обмеженою дозою опромінення пацієнта, Planmeca ProMax 3D використовує технологію Конусно-Променевої Комп'ютерної Томографії (КЛКТ). Цей інноваційний універсальний апарат з динамічною візуалізацією відкриває нові можливості для стоматологів.

Оптимізовані режими зйомки для будь-яких клінічних випадків

 • Режим низької дози дозволяє отримати зображення з мінімальною дозою опромінення. Ідеально підходить для ортодонтичної, педіатричної зйомки і зйомки синуса. Розмір вокселя 400 мкм
 • Режим нормального дозволу є кращим вибором для більшості завдань діагностики. Розмір вокселя 200 мкм
 • Режим високого дозволу призначений для роботи з зображеннями невеликих об'єктів, таких, як кісточки вуха. Розмір вокселя 150 мкм
 • Висока роздільна здатність дає більше деталей, коли це необхідно. Розмір вокселя 100 мкм
 • Ендодонтичний режим забезпечує найкращий дозвіл з найменшим розміром. Розмір вокселя 75 мкм

Також у нас представлений абсолютно новий режим візуалізації, який спеціально розроблений для ендодонтичних досліджень. Новий режим зйомки доступний на всіх нових апаратах Planmeca ProMax® 3D і забезпечує ідеальну візуалізацію навіть найдрібніших анатомічних деталей.

Завдяки інтелектуальній системі видалення шуму Planmeca AINO ™ і алгоритмам видалення артефактів Planmeca АРА ™, одержувані зображення безшумні і кристально чисті. Новий режим зйомки ідеально підходить для ендодонтії та інших випадків, коли необхідна візуалізація маленьких анатомічних деталей, таких як кісточки вуха.

Металеві реставрації і запломбовані кореневі канали в порожнині рота пацієнта можуть бути причиною виникнення тіней і смуг в КЛКТ зображеннях.

3д снимок зубовІнтелектуальна система Planmeca АRА ™:

 • Ефективно видаляє смуги і артефакти
 • Являє собою результат великих наукових досліджень і величезної кількості клінічних даних пацієнтів
 • Видалення артефактів є з моменту захоплення зображень в діалоговому вікні Planmeca Romexis® 3D, в залежності від клінічного випадку (на вибір низький, середній або високий).
 • Видалення можна виконувати кілька разів на різних рівнях, використовуючи вихідні дані експозиції.

Без видалення артефактів

КТ отдельного зуба

З використанням алгоритму видалення артефактів Planmeca ARA          

КТ корневых каналов

Всі зроблені у нас дослідження пацієнт має можливість отримати на usb-накопичувачі або отримує доступ до сховища в інтернеті.