Услуги

Видалення зуба мудрості

Зуб мудрості, або як кажуть лікарі - 8-й зуб. Нажаль, природа так розпорядилась, що у нас є ці зуби, хоча з їхнім призначенням науковці до сих пір не розібрались.

Але ми можемо про них сказати лише декілька слів - від них більше проблем, аніж користі.

Пояснимо чому:

  • Через специфіку розташування цього зуба, якість чищення його вдома недостатня, відповідно, 8 зуб - потенційно небезпечне місце для утворення там карієсу.
  • Лікування зубів «мудрості» - це відстрочення його видалення, через неможливість лікаря стоматолога в повній мірі ізолювати зуб від слини під час лікування зуба, відповідно є ризик повторного утворення карієсу.
  • Цей зуб знаходиться в місці, куди їжа під час акту жування не досягає, відповідно, 8 зуб не несе ніякої функціональної мети.
  • Під час прорізання 8 зубів, вони створюють надмірний тиск на зубний ряд, що провокує скученість зубів.

Тому ми рекомендуємо їх видалення, з метою попередження утворення в подальшому багатьох проблем.

Видалення 8 зубів проводиться після ретельної діагностики та вивчення їх анатомії, так як ці зуби мають нетипову форму коренів. У нас в клініці є все необхідне обладнання для повної діагностики.

Під час видалення пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів, завдяки сучасним знеболюючим. Знання та досвід наших лікарів, сучасні знеболюючі та найкращі інструменти - чинники які зроблять видалення безболісним та максимально комфортним для пацієнта.

Наша клініка- забезпечить Вам максимальну якість та результат в комфортних умовах.