Услуги

Естетична медицина

Краса рятує світ - Ми рятуємо красу!

Медичний центр "Діамант-Дент" вже 10 років дарує своїм клієнтам неперевершені посмішки. В даний час в усьому світі все більшою популярністю користується пластична хірургія і косметологія. Прагнення до розвитку і вдосконалення дозволило нам відкрити Відділення естетичної медицини.

У нашому центрі представлені кращі світові технології, спрямовані на збереження молодості, краси і здоров'я. Ми використовуємо тільки перевірені і ексклюзивні методики, які довели свою ефективність в світових клініках пластичної хірургії, а так само використовуємо обладнання та препарати кращих закордонних компаній. Наш центр обладнаний у відповідності з найвищими стандартами і ми забезпечуємо високий рівень комфорту для кожного клієнта.

Естетична медицина постійно розвивається і наші професіонали, дипломовані лікарі з великою практикою, теж роблять важливий внесок у цей розвиток, пропонуючи особисті авторські розробки і беручи участь у великих дослідних проектах.


У нас на сайті ви знайдете опис основних процедур, які надає наша клініка, але це всього лише мала частина того, що можуть і з успіхом роблять наші лікарі. З повним списком можна ознайомитись в прайсі і безпосередньо на консультації. Весь перелік послуг включає в себе процедури, спрямовані не тільки на зміну зовнішності з естетичного боку, але також і на лікування, заповнення та корекцію недоліків, як вроджених так і набутих, наприклад травми обличчя, косоокість, бруксизм, нервовий тик, гіпергідроз, навіть головні болі, а також багато іншого. Спектр послуг широкий і різноманітний, тому ми працюємо як своєю командою професіоналів, так і запрошуємо кращих пластичних хірургів столиці.

Звернувшись до нас в центр ви зможете отримати велику експертну консультацію з питань корекції зовнішності. Це дуже важливий етап, який дозволить вам прийняти остаточне рішення. Ми орієнтовані на комплексний підхід, який включає в себе крім пластики і косметологічних процедур також функціональну діагностику і терапію. Тільки в комплексі, скорегувавши зовнішні недоліки і в цей же час оздоровивши організм, можна отримати максимально тривалий і воістину неперевершений результат.