Коростий Тамара Станиславовна

Коростий Тамара Станиславовна

Доктор стоматолог-парадонтолог, терапевт

Клиника: г. Ирпень, ул. Киричека 14а
г. Буча, ул. Б. Хмельницкого 4

 • Стаж работы: 4 года
 • Специализация: проведение гигиены ротовой полости, лечение парадонтита, гингивита, Vector-терапия, поддесневой ручной скелинг (SPR), лечение переимплантитов, плазмотерапия десен, медикаментозное лечение десен, лечение кариеса, эндодонтическое лечение зубов под микроскопом, лечение во сне

В работе для меня важнее всего дать пациенту квалифицированную качественную помощь, максимально понятно объяснить все видимые проблемы в ротовой полости, мотивировать пациента на лечение

Образование и дополнительное обучение:

 • НМУ им.Богомольца,  2015
 • Интернатура НМУ им.Богомольца, 2017
 • Perioshool, Тамара Волинська«Основи ручного Скейлінгу» (2018)
 • DSpace, Екатерина Геранина «Відновлення та ендодонтія тимчасових зубів» (2018)
 • Perioshool, Тамара Волинська«Основна концепція ведення гігієнічного прийому 2 рівень» (2019)
 • DSpaceVector-терапия (2017)
 • Prof. NiklausLang«Сучасна пародонтологія та Імплантологія» (2018)
 • День практичної пародонтології (2018)
 • Лазери в стоматології, виставкаМедвін (2018)
 • «Особливості стоматологічного лікування вагітних від А до Я» Оксана Шекера (2018)
 • «День стоматолога в Аполлонии» С.Радлинский (2017)
 • Базовіреанімаційні заходи Добробут (2015)
 • Василий Каращук«Начни работать в микроскоп» (2019)
 • «Искусство реставрации боковых и центральных зубов», DSpace (2019, 1 день)
 • Perioshool, Тамара Волінська, «Нехірургічна пародонтологія.Основна концепція ведення пародонтологічного прийому. 3 рівень» (6-7 грудня 2019)
 • «Маркетинг в стоматологічній практиці»,DentUp,НінаРожен (11.09.2020)
 • EMS Day (27.02.2020-29.02.2020)

Сертификаты:

Отзывы о докторе:

Доброго дня. В клініці привітний та чемний колектив. Дуже боюся стоматологів ,хвилювалася. Прийшла на свій час,вчасно потрапила на прийом. Потрапила до лікаря Коростій Тамари Станіславівни . Подивилася всі мої зуби. Зробили панорамний знімок.,лікар ще більш детальніше розказала про всі мої проблеми з зубами. В перший же візит зробили чистку,та замінили пломбу в одному зубі(зробили анестезію -взагалі ніякого болю не відчувала,одягли захисний платок на зуб щоб не заважала слюна). Все було зроблено дуже акуратно,безболісно. Тамара Станіславівна ви професіонал свого діла,чудовий лікар. Дякую Вам!!
Вікторія Баран, 08.04.2021 г
Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу вашей стоматологии. Прям с порога порадовала атмосфера клиники. Уютненько, идеальная чистота, очень приятный и распологающий запах. Ни какого намёка на то, что ты попал в стоматологию. Администрация на высоте. Гибкость в подходе и вежливость – это их конёк. Все доктора професионалы,хорошо знают свою роботу . Безупречно!!! Очень рад, что при первом посещении попал именно в Диамант Дент. Вам успехов и процветания.
Максим Новицкий, 08.04.2021 г
Був приємно вражений як “якістю”, так і “швидкістю” роботи лікаря. Все чітко, злагоджено, професійно. Таке враження, що асистент стоматолога розуміє його з півслова. Тому приємно бути пацієнтом такого тандему. Окрім того, лікар докладно пояснює проблему, не нав”язуючи НЕГАЙНОГО втручання… Вибір залишається за пацієнтом. Обладнання теж найсучасніше, що допомагає і лікарю, і пацієнту. Словом, рекомендую!
Павел Р., 15.01.2021 г
Я надзвичайно задоволена своєю лікаркою Коростій Т.С.! Вона дуже приємна, чуйна і привітня людина, завжди в гарному настрої. І звичайно найкращий спеціаліст яких я зустрічала. Мені її порадила подруга. Я довгі роки мала проблеми з яснами і ще дуже негарні пломби на передніх зубах. Тамара Станіславівна вилікувала мені ясна, зробила чудові реставрації. Сама в дзеркалі не можу відрізнити від зубів і всі компліменти роблять. Дуже Вам вдячна! Міцного Вам здоров’я!
Валентина П., 15.01.2021 г
Дуже сильно розболівся зуб,потрапила до лікаря Коростій Тамари Станіславівни,справжній професіонал своє справи, порекомендувала найкращий варіант лікування та знайшла особистий підхід.,був пульпіт.Лікар надала допомогу ,детально розповіла подальші дії. Лікування каналів проходило виключно під мікроскопом!!!Зуб не турбує,все чудово.Тепер буду лікуватись тільки в неї!
Светлана В., 15.01.2021 г
Велике дякую лікарю Тамарі Станіславівній і ассистенту Вероніці за безболісне лікування моїх зубів. Хороший спецеаліст, ніжна, привітлива, завжди з посмішкою. Гарна атмосфера. Рекомендую!
Инга, 15.01.2021 г
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Ставили пломбы и делали чистку. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Владимир Антонович, 14.12.2020 г
Был на чистке зубов у Тамары Станиславовны! Очень остался доволен результатом! Все очень качественно и безболезненно… умеет найти подход к пациенту и расположить к процедуре!!! Молодец!!!
Андрей, 08.12.2020 г
Коростий Тамара Станиславовна замечательный врач - очень тактичная, добрая, отзывчивая, все очень доступно объясняет, очень аккуратно и качественно лечит. Я очень довольная! С ней можно забыть о страхе лечения зубов. Спасибо огромное! Она профессионал своего дела!
Вероника, 02.12.2020 г
Тамара Станиславовна, наш любимый семейный доктор! Полностью ей доверяю, очень внимательна, аккуратна, профессионал своего дела. Я перестал бояться посещать стоматолога. Спасибо большое!!!
Андрей, 30.11.2020 г
Доктор молодая, но очень внимательная. Подробно рассказала про все мои проблемы в ротовой полости. Ставили пломбы,все понравилось, пломбы не отличить от зубов. Большое вам спасибо!
Надежда, 19.11.2020 г
Велике дякую,Тамарі Станіславівни, за лікування ясен і зубів. Хороший спеціаліст, уважний лікар, має гарний підхід до пацієнтів. Я дуже задоволена її роботою. Рекомендую!!!!!
Вікторія, 18.11.2020 г
Звернулась в клініку "Діамант Дент" для проведення гігієни. Дуже вдячна Коростій Тамарі Станіславіни за чудово проведену роботу. Лікар чуйна, акуратна, гігієна була зроблена безболісно,а головне якісно! Мені надали потрібні, правильні рекомендації, що допомогло вирішити мою проблему з яснами!
Владислава, 18.11.2020 г
Була у лікаря Коростій Тамара Станіславівна. Лікар молода, але дуже гарно і зрозуміло все пояснила. Робила відбілювання. Все пройшло чудово, я задоволена результатом
VeronikaVolkova, 17.11.2020 г
Отличная Стоматология, с компетентными сотрудниками. Лечился у Коростий Тамары, остался очень доволен. Стоматолог профессионал своего дела.
Sergey Buzoverya, 16.11.2020 г
Стоматолог профессионал своего дела, приятная, опытная девушка. Все было на высшем уровне и качественно. Остался очень доволен лечением.
Сергей, 13.11.2020 г
Мені лікар дуже сподобалась, вона була компетентна і уважна. В мене був екстренний випадок, дуже розболівся зуб. Лікар розібралася в проблемі, усунула гострий біль, та зробила все швидко й безболісно. З стоматологами я не на ти, але цим візитом була приємно вражена,на 5+. Всім рекомендую, прийняла вчасно, всіх заходів безпеки дотримувались, дуже вдячна.
Торгонська Марія, 13.11.2020 г
Просто неймовірний лікар, фахівець своєї справи! Чарівна, добра, мила!!! На прийомі в такого лікаря панує затишна, прекрасна атмосфера! Тамара Станіславівна може знайти підхід до будь- якого пацієнта))) як виявляється - лікувати зубки зовсім не страшно) коли ти потрапляєш до чудового, кваліфікованого спеціаліста . Відчуття неймовірні- і красива посмішка в бонус!!!
Аліна, 13.11.2020 г
Шикарный врач, знает своё дело, хорошая работа, буду лечиться только у вас!
Женя, 13.11.2020 г